Novinky z naší produkce

881 Etuje zbrojní svislá

Model vychází z osvědčené závěsné etuje přes rameno model 787 pro skryté nošení zbraně. Nový dvoukomorový model je oboustranný a má zvětšený objem obou velkých kapes. Zadní (větší) kapsa uzavřená na zip se dvěma jezdci je určena pro uložení zbraně do držáku, upevněného pomocí Velcro pásku. Otevírá se trhem za poutko v levém (nebo pravém) horním rohu kapsy. Přední (menší) kapsa uzavíratelná na zip s jezdcem v horní polovině hřbetu je na přední straně opatřena třemi řadami plochých kapes pod sebou. Zbrojní etuje je opatřena krycí chlopní, která má v horní části kapsu na zip s jezdcem a v dolní polovině je opatřena druhou plochou kapsou s uzavíráním na suchý zip Na zadní straně etuje je umístěna další skrytá kapsa.
Celkem má etuje 6 uzavíratelných kapes.

882 Etuje zbrojní „Cross“

Etuje je stejné konstrukce a provedení jako model 881 s tím rozdílem, že obě kapsy dvoukomorové etuje jsou našity na obdélníkové podložce s jedním nosným popruhem přes rameno. Etuje je oboustranná a ke změně z pravé na levou a obráceně slouží plastová očka v zadní části kam je připnuta karabina.
Etuje je určena pro skryté nošení zbraně v poloze křížem na prsou.
Zadní (větší) kapsa uzavřená na zip se dvěma jezdci je určena pro uložení zbraně do držáku, upevněného pomocí Velcro pásku. Otevírá se trhem za poutko v levém (nebo pravém) horním rohu kapsy. Přední (menší) kapsa uzavíratelná na zip s jezdcem v horní polovině hřbetu je na přední straně opatřena třemi řadami plochých kapes pod sebou.
Zbrojní etuje je opatřena krycí chlopní, která má v horní části kapsu na zip s jezdcem a v dolní polovině je opatřena druhou plochou kapsou s uzavíráním na suchý zip. Na zadní straně etuje je umístěna další skrytá kapsa. Celkem má etuje 6 uzavíratelných kapes.

884 Dámská taška

Zcela nový výrobek na českém trhu.
Jedná se o módní dámskou vypodšívkovanou tašku obdélníkového tvaru se závěsným zkracovacím popruhem přes rameno pro skryté nošení zbraně nebo jiných obranných prostředků. Taška je opatřena venkovní kapsou mezi podšívkou a svrchní látkou. Tato kapsa je opatřena svislým zipem s jezdcem a je určena pro nošení krátké střelné zbraně nebo jiných obranných prostředků (pepřového spreje, paralyzéru, ale i finanční hotovosti atd.).
Zbraň je fixována v kapse ve stabilní poloze pomocí Velcro pásku (suchého zipu).
Taška je vhodným doplňkem nejen módním, ale především velmi praktickým. Lze nosit přes rameno, ale v případě nošení zbraně zásadně a vždy přes hrudník, aby se předešlo stržení tašky se zbraní z ramene!!!

Nová pouzdra pro Glock 43

Pro pistole Glock 43 máme nově v nabídce podpažní pouzdro 918. Upravené verze opaskových pouzder 211-2 a 201-3. Foto 918 máš u sebe další dva typy v příloze

DASTA LOCK SPORT
830 DLS 10 Sportovní pouzdro pro pistoli CZ 75 SP-01

Toto pouzdro je určeno pro sportovní střelbu. Pouzdra DLS mají výstupek odpružené příčně posuvné závory (zapadající do lučíku zbraně) ve tvaru oblouku a nikoli zobce jako pouzdra DLB s blokačním zámkem. K zasunutí a tasení zbraně u DLS pouzder je třeba pouze silou překonat tlak pružiny, která výstupek příčně posuvné závory tlačí do lučíku zbraně.

Pouzdra DLS s bezpečnostním zámkem zajišťují zbraň proti vypadnutí a ztrátě (stejně jako samosvorná plastová pouzdra) a nikoli proti vytažení neoprávněnou osobou jako pouzdra DLB s blokačním zámkem.

K pouzdru jsou dodávány dva typy polohovatelného závěsu pro nošení v ose opasku a pod opaskem.

DASTA LOCK SPORT
835 DLS 10 Sportovní pouzdro pro pistoli Tactical Sport

Zahrnuje sortiment opaskových a podpažních nylonových pouzder, rozdělených do několika samostatných kategorií a další zbrojní doplňky, určené především do civilního sektoru , ale i pro ozbrojené složky, zejména pro skryté nošení zbraní.

909 Opasek střelecký 5 cm

Opasek vnější z dvojitého, vyztuženého popruhu, určený pro sportovní střelbu s vnitřním suchým zipem, kompatibilní s opaskem Dasta 899. Velikosti M, L, XL.